TROPICIELE
Show Details
 • „Tropiciele” to serial komediowy z wątkiem kryminalnym, przedstawiający życie zagubionych dwudziestolatków. Główną bohaterką produkcji jest znudzona życiem Dory, która dowiaduje się o zaginięciu swojej koleżanki. Dziewczyna postanawia zaangażować się w poszukiwania. Pomagają jej w tym chłopak Drake oraz przyjaciele Elliott i Portia. W głównych rolach występują: Alia Shawkat, John Reynolds, John Early i Meredith Hagner.

    

 • SEZON 2

  ODCINKI

  1. Morderstwo

  Po odnalezieniu niezupełnie zaginionej Chantal i zabójstwie niezupełnie niebezpiecznego Keitha przyjaciele muszą zakopać ciało, zanim wzejdzie słońce.

  2. Panika

  Przyjaciele planują akcję zatuszowania śladów na wpół przypadkowego zabójstwa Keitha i przekazania Chantal rodzinie. To zadanie nie będzie jednak proste. 

  3. Paraliż

  Życie po zabójstwie człowieka nie jest łatwe. O tym właśnie przekonują się przyjaciele, którzy starają się powrócić do normalnego życia. 

  4. Podejrzenie

  Strach dyktuje przyjaciołom złe wybory, a ciemność wraca do ich życia. Dory musi stawić czoła byłej żonie Keitha, a Portia dostaje rolę w sztuce o morderstwach Mansona. Drew myśli o ucieczce do Chin, Elliot musi się uporać z nietypowym problemem, a Chantal mówi Julianowi więcej, niż powinna.

  5. Paranoja

  Przyjaciele przyjeżdżają do Chappaquy, gdzie dostają honorowy klucz do miasta w nagrodę za odnalezienie Chantal. Policjantka Joy zaczyna deptać im po piętach.

  6. Obsesja

  Elliot pogrąża się w szaleństwie. Przyjaciele odwracają się od Dory, która rozpoczyna współpracę z Julianem przy politycznej kampanii.

  7. Wyparcie

  Przyjaciele oddalają się od siebie, Dory przychodzi na pogrzeb Keitha, a Drew bada, kto zostawił dla niej podejrzane kwiaty. Portia odcina się od swojej matki, a Elliot rozpoczyna terapię grupową w klinice odwykowej. Julian dokonuje odkrycia w sprawie Mary.

  8. Histeria

  Policjantka Joy Hartman składa wizytę Dory i Drew. Przyjaciele dokonują szokującego odkrycia.

  ODCINKI

  1. Tajemnicze zniknięcie Chantal Witherbottom

  Gdy Chantal znika bez śladu, Dory robi wszystko, by poznać prawdę o zaginięciu swojej przyjaciółki. Chłopak Dory, Drew, i jej przyjaciele, Elliot i Portia, nie rozumieją obsesji dziewczyny.

  2. Kobieta, która wiedziała za wiele

  Dory ma wątpliwości co do ostatniego razu, kiedy widziała Chantal. Pewien niekonwencjonalny agent nieruchomości twierdzi, że może jej pomóc.

  3. Noc stu świec

  Przyjaciele robią spore zamieszanie na czuwaniu zorganizowanym na cześć Chantal. Dory zamierza powiedzieć rodzicom zaginionej, że widziała ich córkę.

  4. Intrygujący gość na kolacji

  Impreza szybko wymyka się spod kontroli, kiedy, na zaproszenie Dory i Drew, zjawiają się Portia i porywczy były chłopak Chantal. 

  5. Tajemnica wisiorka

  Dory poznaje Keitha, przystojnego prywatnego detektywa, który wciąga ją w ryzykowne śledztwo mające na celu poznanie szczegółów prywatnego życia Chantal.

  6. Tajemnica za zamkniętymi drzwiami

  Przyjaciele wpadają na trop tajemniczej sekty, która może mieć coś wspólnego ze zniknięciem Chantal. Gdy Dory i Drew dostają anonimowy list, okazuje się, że może im grozić niebezpieczeństwo.

  7. Zagadka w śmieciach

  Gdy w śledztwie Dory następuje przełom, pokusa wystawia Drew na próbę. Wielka gala charytatywna Elliota kończy się porażką, a Portia sprzecza się z gwiazdą swojego programu.

  8. Powrót zapomnianego ducha

  Gdy kłamstwa Elliota wychodzą na jaw, prosi on Drew o pomoc. Portia ma okazję zrobić wrażenie na planie programu, a Dory i jej szef, Gail, rozpoczynają tajną akcję, która ma niespodziewany koniec.

  9. Hasło dla cieni

  Przyjaciele psują imprezę siostry Chantal. Muszą zapłacić niespodziewanemu świadkowi za informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Chantal.

  10. Dom przedziwnych prawd

  Przyjaciele udają się na miejsce możliwej kryjówki Chantal. Nie spodziewają się jednak, że czekają ich katastrofalne konsekwencje.