KRÓLESTWO ZWIERZĄT
Show Details
 • KRÓLESTWO ZWIERZĄT

   

  W lutym na antenie TNT finał drugiego sezonu „Królestwa zwierząt”. Serial opowiada o losach 17-letniego chłopaka, który po śmierci matki trafił pod opiekę krewnych z południowej Kalifornii. Za sterami przestępczej rodziny stoi babka chłopaka – Smurf (w tej roli zdobywczyni nagrody Emmy - Ellen Barkin), która twardą ręką rządzi swoimi synami. W ostatnich odcinkach drugiej serii Smurf spróbuje dowiedzieć się, kto ją okradł, a jej synowie raz na zawsze będą chcieli uwolnić się spod rządów apodyktycznej matki. 

 • SEZON 2

  ODCINKI

  1. Rozłam

  Ryzykowny skok kończy się fiaskiem. Chłopcy obwiniają Smurf (Ellen Barkin). Rodzina przechodzi kryzys. Baz (Scott Speedman) musi się zmierzyć z samotnym ojcostwem. Deran (Jake Weary) snuje plany na przyszłość.

  2. Karma

  Smurf (Ellen Barkin) traci kontrolę. Chłopcy planują następny skok. Deran (Jake Weary) potrzebuje gotówki. Pope (Shawn Hatosy) i Craig (Ben Robson) pomagają mu ją zdobyć. Baz (Scott Speedman) bada zniknięcie Catherine.

  3. Krwawica

  Smurf (Ellen Barkin) zabiera J-a (Finn Cole) na pustynię, na pogrzeb starego przyjaciela. Baz (Scott Speedman) odwiedza Lucy (Carolina Guerra) w Meksyku. Pope (Shawn Hatosy) zajmuje się Leną  (Aamya Deva Keroles) i zbliża się do Amy (Jennifer Landon) z kościoła. Deran (Jake Weary) musi załatwić licencję na alkohol.

  4. Połamane deski

  Deran (Jake Weary) nie chce mówić Smurf (Ellen Barkin) o otwarciu baru. Pope (Shawn Hatosy) i Amy (Jennifer Landon) idą na randkę. Nicky (Molly Gordon) musi wybrać między Craigiem (Ben Robson) a J-em (Finn Col

  5. Odpuść nam nasze winy

  Chłopcy przygotowują skok na kościół. Craig (Ben Robson) ma wątpliwości. Javi (Alex Meraz) niespodziewanie odwiedza Smurf (Ellen Barkin).

  6. Chaos

  Javi (Alex Meraz) przyciska Smurf (Ellen Barkin). Seniorka rodu prosi J-a (Finn Cole) o pomoc. Baz (Scott Speedman) poznaje pewien sekret Catherine. Tuż przed skokiem na kościół między Popem (Shawn Hatosy) a Bazem dochodzi do spięcia.

  7. Grób

  Chłopcy rozważają, czy pomóc Smurf (Ellen Barkin) załatwić Javiego (Alex Meraz). Roztrzęsiona Nicky (Molly Gordon) i J (Finn Cole) są sobie coraz bliżsi. Baz (Scott Speedman) dzieli się z Popem (Shawn Hatosy) nowymi informacjami na temat zniknięcia Catherine.

  8. Tropy

  Policja naciska na Amy (Jennifer Landon) w sprawie napadu na kościół. Pope (Shawn Hatosy) kieruje ich podejrzenia na kogoś innego. Craig (Ben Robson) planuje nietypowy skok. Baz (Scott Speedman) śledzi Smurf (Ellen Barkin) i odkrywa jej sekret.

  9. Przygotowania

  Baz (Scott Speedman) wycofuje się z napadu na jacht. Craig (Ben Robson) i Deran (Jake Weary) rozważają swoje możliwości. Tymczasem Baz angażuje J-a (Finn Cole) do fuchy na boku.

  10. Skarb

  Chłopcy i Nicky (Molly Gordon) pod wodzą Craiga (Ben Robson) napadają na jacht. Smurf (Ellen Barkin) próbuje ustalić, kto ją okradł. Tymczasem Baz (Scott Speedman) zastanawia się, jak wyglądałoby życie, gdyby Smurf nie pociągała za sznurki.

  11. Okup

  Baz (Scott Speedman) zaczyna realizować plan usunięcia Smurf (Ellen Barkin). Craig (Ben Robson) i Deran (Jake Weary) wyświadczają obiecaną przysługę Marcowi. Pope (Shawn Hatosy) rozważa, co właściwie doprowadziło do śmierci Catherine.

  12. Można się załamać

  Po zatrzymaniu Smurf (Ellen Barkin) Baz (Scott Speedman) próbuje przejąć kontrolę. Jego bracia mają inne plany.

  13. Zdrada

  Smurf (Ellen Barkin) uświadamia sobie, że nieprędko wyjdzie z więzienia. Nastawia braci przeciwko sobie. Skutki mogą być opłakane.

  ODCINKI

  1. Pilot

  Kalifornia Południowa. Matka Joshui "J-a" Cody'ego umiera po przedawkowaniu heroiny. Chłopak przeprowadza się do babci, Janine "Smurf" Cody, którą ledwo zna. Wkrótce daje się wciągnąć do mrocznego półświatka. Babcia i wujowie planują kolejny skok. Aby przetrwać, J musi udowodnić swoją lojalność. Przekonuje się, że  Smurf jest silną, czarującą i skomplikowaną kobietą, która manipuluje "swoimi chłopcami", wykorzystując niemal kazirodczą miłość.

  2. Nie krzywdzimy ludzi

  Rodzina Codych musi posprzątać po fuszerce. Smurf każe chłopcom załatwić sprawę. Narastający konflikt między Bazem a Popem powoduje problemy. Pope jest coraz bardziej nieprzewidywalny. J staje się osią sporu.

  3. Trzymamy się razem

  Craig dochodzi do siebie po postrzale. W Meksyku on i Baz spotykają starych znajomych. Spłukany Pope - bez wiedzy Smurf - organizuje skok z Deranem i J-em. Deran czuje się zagrożony przez J-a i daje mu lekcję.

  4. Jesteś trupem

  Chłopcy wyprawiają urodziny Pope'owi. Smurf wystawia ich na próbę. J dowiaduje się, dlaczego jego matka nie utrzymywała kontaktu z rodziną.

  5. Słabości

  Deran nie chce wrócić do domu. Prosi Pope'a o przysługę. Baz obmyśla nowy skok. J umawia się z nauczycielką. Smurf musi się zmierzyć z przeszłością.

  6. Troska

  Pope nie przechodzi testu na narkotyki. Smurf robi, co może, aby rodzina została w komplecie. Baz angażuje braci do włamania, które jest częścią większego planu. J odkrywa szczegóły i staje przed dylematem.

  7. Cholerne zwierzęta

  Smurf załatwia swoje sprawy. Craig i Deran organizują imprezę. Baz musi przyśpieszyć realizację swoich planów. J popełnia błąd.

  8. Człowiek wewnątrz

  Podczas przygotowań do wielkiego skoku napięcie rośnie. Catherine musi zdecydować, co będzie najlepsze dla jej rodziny. Gliny naciskają na J-a.

  9. Pocałunek Judasza

  Chłopcy realizują największy skok w życiu. Policja stawia J-a w niewygodnym położeniu. Catherine budzi podejrzenia  Smurf, gdy wyciąga rękę na zgodę. Smurf wysyła Pope'a na przeszpiegi.

  10. Co zrobiłeś?

  Baz - zaskoczony zniknięciem Catherine - sprawdza  tropy. J jest w potrzasku. Gliny grożą, że zamkną Codych.