WIELKIE KINO
 • WIELKIE KINO

  Emisja filmów w każdą środę o 21:00 

  „Wielki kino” to cykl filmowy, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć najlepsze produkcje należące do kanonu światowej kinematografii

   
  W pierwszą środę września wyświetlony zostanie „Blade: Wieczny łowca II”. Tytułowy bohater zawiera przymierze z wampirami, by pomóc im zlikwidować nową, odporną na srebro i czosnek, zmutowaną rasę żywiących się krwią stworzeń. W trakcie walk okazuje się, że Blade padł ofiarą spisku.

  Drugim filmem wyemitowanym w ramach wrześniowego „Wielkiego kina” będzie „Ostatni samuraj”. To nakręcona z niezwykłym rozmachem opowieść o weteranie wojny secesyjnej, który trafia do Japonii, by szkolić żołnierzy walczących z nieposłusznymi cesarzowi samurajami. Mężczyzna nie otrzymuje jednak wystarczającej ilości czasu, by dobrze przygotować wojskowych. Jego armia zostaje rozgromiona przez japońskich wojowników, a główny bohater trafia do niewoli.

  Tydzień później widzowie TNT będą mogli obejrzeć „Ściganego”, czyli oparty na faktach, przejmujący film akcji, który przybliża historię chirurga oskarżonego o zamordowanie własnej żony. W drodze do więzienia mężczyzna ucieka z konwoju i postanawia odszukać mordercę ukochanej.

  Ostatnim filmem wyemitowanym we wrześniu w ramach „Wielkiego kina” będzie „Egzekutor”. Agent specjalny John Kruger musi chronić swoją klientkę, która odkryła poważny spisek
  w Departamencie Obrony. Zadanie od samego początku nie należy do najłatwiejszych, bowiem
  w sprawę zamieszani są politycy i urzędnicy najwyższej rangi.