DRAMATYCZNE PIĄTKI
 • We wrześniu w piątkowe wieczory widzowie TNT obejrzą wzruszające
  i skłaniające do refleksji filmy dramatyczne. „Buntownik z wyboru” to przejmująca opowieść o Willu, młodym chłopaku, w którym drzemie matematyczny geniusz. Gdy mężczyzna popada w tarapaty
  i grozi mu areszt, z opresji ratuje go profesor MIT oferując pomoc, naukę i konsultacje psychologiczne. Czy Will przyjmie ofertę naukowca i czy o młodym geniuszu usłyszy świat?

  „Za wszelką cenę” to kolejna produkcja, która zostanie wyświetlona w ramach „Dramatycznych piątków”. Obsypane Oscarami dzieło w reżyserii Clinta Eastwooda przedstawia historię utalentowanej, lecz niepewnej siebie Maggie. Bohaterka prosi doświadczonego trenera boksu, by pomógł jej odnieść sukces na ringu. Kobieta nie wie jeszcze, jak trudną walkę przyjdzie jej stoczyć.

  W trzeci wrześniowy piątek widzowie TNT obejrzą film „Skazani na Shawshank”. To przejmująca ekranizacja powieści Stephena Kinga pokazująca losy bankiera niesłusznie skazanego na karę więzienia. Mężczyzna stara się przetrwać w brutalnym świecie otoczonym wysokim murem. Film pokazuje całe spektrum ludzkich uczuć.

  Ostatnim filmem wyemitowanym w cyklu „Dramatyczne piątki” będzie „Więzień Brubaker” ukazujący trudną i nierówną walkę z systemem. Przed objęciem stanowiska naczelnika więzienia Henry Brubaker pojawia się w placówce jako osadzony i incognito obserwuje pracę zarówno personelu jednostki, jak
  i skazanych. Odkrywa przerażające zaniedbania i liczne wykroczenia służby więziennej. Jako nowy naczelnik postanawia za wszelką cenę przeprowadzić gruntowne reformy.